1633 Leida, Ex Officina Elzeveriana, 1633, in 24°. Comprende anche Marci Zuerii Boxhornii Apologia pro navigationibus Hollandorum, adversus Pontum Heuterum e Tractatus pacis, mutui commercii, sive intercursus navigationum . Legatura in pergamena piena e frontespizio calcografico. Testatine, capolettera e finalini xilografici. Lievi danni alla legatura del libro, strappi marginali, macchie e bruniture.
mer 20 NOVEMBRE - gio 21 NOVEMBRE 2024