Asta (1609)

Libri a stampa dal XV al XIX secolo [Parte II]

621

MARCUS VALERIO MARTIALIS

Lotto composto di 5 opere.

 XVI-XIX secolo.

Compongono il lotto: 1) Martialis Marcus ValeriusEpigrammaton Libri XIIII. Lugduni: Apud Seb. Gryphium, 1553. In-8° (mm162x110). 2) Id.Epigrammata Expurgata iusti lips. Venetiis: Combi, 1645. In- 12° (mm 142x77). 3) Id.Epigrammata. Cum notis Th. Farnabii. Amsterdami: Apud Johann Manfré, 1704. In-12° (mm 152x80). 4) Id.Epigrammata demptis obscoenis. Ventiis: apud Nicolaum Pezzana, 1752. In- 12° (mm 151x84). 5) Id.Epigrammaton Libri. Lipsiae: In Aedibus B. G. Teubneri, 1886. In-8° (mm 170x111).

mer 4 OTTOBRE - gio 5 OTTOBRE 2023