Patavii: Typis Jo. Manfrč Seminarii Typographus, 1775. In-12° (160x95 mm). 477, [3] p. ...Nunc vero ex aliis Scriptoribus; de quibus in Praefatione, purgatae, auctae, et ad usum seminarii patavini accomodatae Legatura in piena pergamena con titolo calligrafico al dorso. Fioriture e bruniture diffuse, strappetto al frontespizio