Tarvisii: Apud Simonem à Ponte, 1649. In-12° (135x80 mm). 344, [112] p. Segnatura: A-T12. C. A5r. erroneamente segnata B5. ...Cui index graecarum, latinarum, & italicarum vocum locupletissimus praeponitur. Postrema editio summa cum diligentia ab infinitis mendis expurgata Legatura coeva in piena pergamena con titolo calligrafico al dorso, con qualche macchia, allentata al morso. Fioriture