1546
Venezia, Paulo Manutio Aldus Filii, 1546. In 8°, voll. 2. Legato con: Officiorum libri III, Cato Maior vel De Senectude; Laelius vel De Amicitia; Paradoxa stoicorum sex; Somnium Scipionis ex libro sexto De Republica. Marca tipografica ai frontespizi, lievi difetti, legatura moderna in stile monastico, in piena pergamena molle.