et selectis adnotationibus illustrata ab J.B.L. Crevier cum ejusdem supplementis in postremos libros ex recensione Arn. Drakenborkii, Bassani: suis typis Remondini edidit, 1821, 6 voll. (180x100 mm). XXXV, 357 p.; 424 p.; 491 p.; 441, 388 p.; 285 p. Si aggiunge il vol. 7: Exercitationes rhetoricae in orationes T. Livii quibus accedunt Joannis Clerici integrae adnotationes, ... nuper in bibliotheca vaticana repertum, & scholiis illustratum a Vito M. Giovenazzo, 478 p. Legature cartonate con titoli su cartigli calligrafici ai dorsi. Difetti: strappetti, minime gore d'acqua, fioriture, cerniere allentate (7)