Bassani: ex Typographia Joseph Remondini et fil., 1816, 2 voll. In-4° (265x205 mm), [8], 364 p.; [2], 368-763 p. Interpretatione et notis illustravit Ludovicus Desprez Cardinalitius socius ac rhetor emeritus jussu christianissimi regis in usum serenissimi delphini ac serenissimorum principum Burgundiae, Andium, Biturigum. Tomus primus [-secundus] Legatura cartonata con titolo calligrafico ai dorsi. Difetti (fioriture diffuse (2)