Moguntiae: ex officina Iuonis Schoeffer, 1540. In-8° (145x100 mm). [48], 362, [6] p. ...vna cum adnotationibus Ioan. Camertis, quae comentarij uice in omnem Romanam historiam esse possunt. Ad haec, Sexti Ruffi viri consularis de historia Romana epitome multo quam antehac emaculatior. Item, Messalae Coruini oratoris disertissimi, de progenie Augusti Caesaris libellus, nunc primum excusus Iniziali xilografiche. legatura in mz. pergamena con titolo calligrafico al dorso. Lievi difetti. Bruniture