Adjecti sunt ex Digestis tituli de verborum significatione de regulis iuris et Rubrice tit. Iuris Civilis et Canonici. Cum indice ad eosdem, Lugduni - typis Claudij de Villiers, typographi, 1636. (98x54 mm) Brossura editoriale coeva con strappetti alla cuffia e pieghe al piatto ant. Ampie mancanze per strappi e lacerazioni al frontespizio e alle p. finali, alcune p. mancanti