tum vetustate, cum eruditione vitaeque sanctimonia maxime insignium, receptorum videlicet, Pontificum item Romanorum, Conciliorum oecumenicorum denique supellectile per dn. Gratianum in gratiam rei ecclesiasticae concinnata, ac suis classibus distincta, [Parigi] : apud Sebastianum Niuellium, sub Ciconiis, 1552. Il luogo di stampa si ricava dall'editore. In-8° (178x130 mm). [104], 284 c. Iniziali xilografiche. Legatura in piena pergamena, con titolo calligrafico al dorso, ampie macchie al piatto, fioriture sparse